بدون افزودنی

با رعایت اصول بهداشتی

کاملا طبیعی

ماندگاری بالا

چرا میوه‌دون انتخاب کنیم؟

شما درفروشگاه آنلاین و تخصصی میوه دون می توانید میوه خشک؛ آجیل میوه و هرتنقلات سالمی که ازمیوه تازه وبدون موادافزودنی باماندگار بالافرآوری و تولید شود؛ راحت به صورت آنلاین(سایت) و ازطریق های شبکه های اجتماعی؛ تماس و پیام خرید و نوش جان کنید.
ما با هدف خدمات رسانی به علاقمندان و دوستداران تنقلات سالم چشم به جهان گشودیم. بارعایت کاملا اصول بهداشتی واستانداردهای لازم محصولات بسته بندی کرده و درکمترین زمان ممکن با پیک و پست در سرتاسر ایران ارسال می نماییم. مابرای شما همراهان پکیج های فروشی مناسب و متنوع را درنظر گرفتیم تاکمترین هزینه میوه خشک که الان در بازار گران هست با قیمت مناسب؛ تقدیم حضورتان کنیم.
میوه خشک ما به صورت حرارتی وآفتابی خشک شدند. ماموریت مااین است که محصولات را با کیفیت ودرجه یک و قیمت مناسب با استفاده ازمیوه های دستچین شده و تازه برای تجربه طعم واقعی میوه خشک برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم و دراین امر تمام تلاش و کوشش خود را می کنیم.

۵۰+

تنوع محصول

350+

سفارش محصول

۵۰0+

تعداد مشتری

داستان میوه دون

ایده میوه دون اواخر سال 1400 شکل گرفت و با یک تیم دو نفره فعالیت خود را درپیچ اینستاگرام شروع کردیم و با این دغدغه و نگرش که تنقلات ناسالم بسیارزیاد شده و مردم زمان خرید و بررسی خوراکی های سالم را ندارند و دوست داریم همیشه میوه سر میز پذیرایی و کناردورهمی دوستانه وخانوادگی باشد . از همه مهم تراینکه در فصل های زمستان و پاییز طعم خوشمزه و لذیذ میوه های تابستونی تجریه کنیم. حتی برای دوستان که دنبال تنقلات سالم و راحت هستند؛ دیگه لازم نیست میوه بشورن و پوست بکنن؛ خیلی سبک و راحت و با تنوع بالا میوه کنار خودشون داشته باشند.

چشم انداز میوه‌دون

هدف از راه اندازی این سامانه ارتباط مستقیم مصرف کننده به تولید کننده می باشد که در این خصوص همه افراد با هر سطح درامدی میتوانن به راحتی خرید آسان؛ امن و لذت بخشی را فرآوری میوه داشته باشد.

داستان میوه دون رو از SoundCloud